Zaufane opinie
22 listopada 2019

Dlaczego wybrać nas?

Dlaczego wybrać nas?

1. Nasza szkoła mieści się w centrum miasta, więc do każdego z łódzkich ośrodków egzaminowania masz blisko. Dodatkowo poznajesz całe miasto, a nie tylko jedno osiedle. Po kursie potrafisz jeździć wokół ośrodka egzaminowania, ale również doskonale radzisz sobie w centrum miasta i na jego obrzeżach.

2. Jesteśmy małą firmą i każdy kursant jest dla nas ważny. Nie zostawiamy Cię samemu sobie. Zawsze służymy pomocą.

3. Jazdy rozpoczynamy i kończymy pod naszym biurem ponieważ szanujemy Twój czas. Podjeżdżanie po kursanta wiąże się z tym, że odwozicie się nawzajem tracąc czas, który powinien zostać wykorzystany na naukę, a samochód do nauki jazdy przypomina taksówkę. Zależy nam, by każda godzina nauki była prawidłowo wykorzystana, dlatego instruktor jest zawsze tylko do Twojej dyspozycji w trakcie jazd.

4. Uczysz się z jednym instruktorem, nie jak to jest w wielu szkołach, każde jazdy z kimś innym. U nas instruktor planuje sobie proces szkolenia i na każdych jazdach go realizuje. Nie ma u nas przypadkowości.

5. Jeżeli to miałoby Ci pomóc możesz iść na egzamin państwowy ze swoim instruktorem i zdawać egzamin pojazdem, którym jeździłeś w trakcie kursu. To pomaga zniwelować stres.

6. Bywa, że strach przed egzaminem jest tak duży, że nie chcesz zdawać egzaminu w Łodzi. Dla nas to nie problem. Pojedziemy z Tobą do Piotrkowa lub Sieradza gdzie będziesz mógł zdać egzamin.

7. Pamiętaj, niska cena kursu to nie wszystko. Sprawdź, czy kwota, którą proponują inne szkoły, podzielona przez 30 godzin jest faktycznie możliwa przy dzisiejszych cenach paliw. Pamiętaj, że szkoła musi posiadać plac manewrowy, biuro, salę wykładową, a to wszystko kosztuje. Czy faktycznie można zrobić kurs za 700, 800 czy 900 złotych i na tym zarobić? My dajemy Ci cenę adekwatną do jakości usługi i gwarantujemy, że zrobimy wszystko żebyś był zadowolony z kursu.

Kurs prawa jazdy robi się raz w życiu i niech to będą fantastyczne wspomnienia właśnie na całe życie.