OFERTA - KURSY - KURS PRAWA JAZDY KATEGORIA B

Auto Szkoła Perfekt Łódź, Prawo Jazdy KATEGORIA B

a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu 
i motocykla, 
b) zespołem pojazdów złożonym z pojazdu, o którym mowa w lit. a, oraz z przyczepy lekkiej, 
c) zespołem pojazdów złożonym z pojazdu, o którym mowa w lit. a, oraz z przyczepy innej niż lekka, o ile łączna 
dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 4250 kg, z zastrzeżeniem ust. 2, 
d) pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM;

Kategoria B    cena od: 1200zł

  • 30h zajęć teoretycznych. Czas trwania części teoretycznej około 2tygodni.  Zajęcia prowadzi trzech doświadczonych instruktorów. Lekcje są prowadzone metodą warsztatową. Kursanci aktywnie uczestniczą w zajęciach, nie ma czasu na nudę:). Podchodzimy do tego bardzo profesjonalnie, uważamy, że solidna teoria jest podstawą zrozumienia ruchu drogowego. Z doświadczenia wiemy, że kursanci dobrze przygotowani teoretycznie, lepiej przyswajają wiedzę na zajęciach praktycznych. W części zajęć teoretycznych przeprowadzamy również bardzo profesjonalne, 4 godzinne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. (
  • 30h zajęć praktycznych. Lekcje są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, trenerów Akademii Auto Świat. Wszyscy szkolimy wg autorskiej metody Tracking Progress Methodology. Jest to metoda śledzenia postępów, dzięki której kursant jest świadomy na jakim etapie szkolenia się znajduje. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w system FDA, który rejestruje parametry jazdy tj.: trasa, godzina rozpoczęcia i zakończenia lekcji, interwencje instruktora, prędkość, zgaśnięcia silnika itp. Kursant po zakończonych jazdach może przeanalizować swoją jazdę i ewentualne błędy logując się do systemu. Jesteśmy jedyni w Łodzi posiadający takie urządzenie. Czas trwania kursu jest uzależniony od dyspozycyjności kursanta. Jest to indywidualna i nieliniowa sytuacja dlatego nic nie obiecujemy. Przeciętnie kurs trwa ok. 2 miesięcy z wyłączeniem kursów ekspresowych, gdzie czas trwania określony jest w umowie.

 

 

UCZ SIĘ I ZDAWAJ NA TYM SAMYM SAMOCHODZIE

Chcesz uczyć się i zdawać na tym samym samochodzie? 

Specjalnie dla Ciebie wyposażyliśmy Suzuki Swift w profesjonalny i niezawodny system do rejestrowania przebiegu egzaminu.